во ,

Синко да не западна во депресија?

depresija

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Дијагноза

5 Работи кои треба да ги избегнете на првиот состанок