во

Сите имаме по еден пријател…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Дедо на годината!

Некои работи никогаш не се менуваат