во ,

С’клет ме фати

fati

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Дојде Мујо дома, отвара врата…

Скопјани масовно купувет лајци…