во

Шо е проблемо друже полицаец?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Секогаш кога некоја девојка ќе ми каже…

Ти со кој ќе одеш на пречек на Нова година?