во

Ти со кој ќе одеш на пречек на Нова година?

Што мислиш?

-1 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Шо е проблемо друже полицаец?

Пејачката исполнува ли желби?