во ,

Сонце мое

decko

Што мислиш?

-1 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе ги видиш новите цени на горивото

Се прашувам, што е тоа дилема?