во ,

Кога цела вечер ќе останеш онлајн и наутро ги видиш сончевите зраци

zraci

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе кажеш на татко ти дека си се скарал со некого во маалото

Кога ќе се разбудиш мамурен