во , ,

Пазете се, влегува специјалната единица на Ваканда

“Ваканда Форевер!!!”

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Неверојатен шут на оваа девојка

Палење на топ направен од 50.000 чкорчиња од кибрит