во ,

Палење на топ направен од 50.000 чкорчиња од кибрит

Ова е појако и од црешовото топче.

Што мислиш?

-1 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Пазете се, влегува специјалната единица на Ваканда

25 Цртани филмови кои сигурно ги знаете ако сте деца од 80-те и 90-те години