во ,

Срце, си купив нов телефон!

rece

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Жена ти кога сака пари за шопинг

Перо не им приоѓа на девојчињата со: Како си кукле?