во ,

Што повеќе сакаш, банани или јагоди?

banani

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јас имам драгони!

Што стана со твоите претходни мажи….