во ,

Тате, може ли да ми купиш нов телефон?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како нашите ја замислуваат Германија

Што си во хороскоп?