во

Тато, сакам да живеам вечно, што да правам?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Паднал волкот во една дупка…

Зимница 2018!