во

Зимница 2018!

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Тато, сакам да живеам вечно, што да правам?

Си купил Трпе бурек за доручек…