во

Си купил Трпе бурек за доручек…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Зимница 2018!

Здраво маче!