во

Здраво маче!

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Си купил Трпе бурек за доручек…

Слушнав си нашол нова работа?