во ,

Тато, што е 69?

– Тато, што е 69?

– Поза во која 2 личности истовремено орално се задоволуваат.

– Тато бе, мислев дали е парен или непарен.

– Ај прашај ја мајка ти!

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Извинете госпоѓо, ќе сакате ли да станете од тоа место?

Жена ми вчера стави некаква амајлија над влезната врата…