во

Тежок е фраерскиот живот

tezok

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Еве по дома…

Најефикасната машина за чистење снег