во

Ти бе имаш куќа?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ти се боцкаш, а јас гледам нова ѕвезда како паѓа…

Мажи VS. Жени