во

Ти не си ти кога си гладен

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Времето денеска

Кога ќе те прашаат како ти оди диетата…