во

Ако Титаник се снимаше во Македонија

[button color=”red” size=”big” link=”https://www.navalica.com/titanik-vo-makedonija/2/” icon=”” target=”false”]Следна Страница – 2 -[/button]

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Телефонот дури има маска не ти паѓа…

Како мислиш нема квота за леков?