во

Туѓа си бескрајно

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе те прашаат како ти оди диетата…

Што се фрла народ во Вардар, тоа е чудо…