во ,

Турист се изгубил во шумата и вреска колку што го држи глас

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што кажува за вас начинот на којшто го држите вашиот смартфон?

Седи девојка на статичниот велосипед во теретана и си зјапа наоколу…