во ,

Убаво од него, што има разбирање

bas-lepo-od-njega

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Она кога тргнеш на кај девојката, па те опоменат дека си женет

А што бара тој лустер на таванот?