во , ,

Упс, погрешна рака…

Што мислиш?

-1 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Овој што снима, снима од погрешен агол, многу непрофесионално

Едно од најсмешните видеа после подолго време!