во , ,

Овој што снима, снима од погрешен агол, многу непрофесионално

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Утре, кога ќе бидат тука странците, никој не смее да пцуе…

Упс, погрешна рака…