во

Уште си лута?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога учиш цела ноќ и пак не знаеш ништо

Кога ќе тргнам да купам леб