во , ,

Вчера паднаа головите…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Еј, што правиш…

На тезга VS. Дома