во ,

Ве измачуваат ли понекогаш влажни соништа?

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сине, што доаѓа после дожд?

На многу луѓе им треба ваква инекција