во

Видови на лук во Македонија

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Толку ли е тешко да ми кажеш “извини”?

Кој е совршен?