во

Толку ли е тешко да ми кажеш “извини”?

Што мислиш?

-1 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Доџ го продаде кучата

Видови на лук во Македонија