во

Доџ го продаде кучата

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Моето расположение у целава година…

Толку ли е тешко да ми кажеш “извини”?