во ,

Влав се јавува во брачно советувалиште…

Влав се јавува во брачно советувалиште:

– Ало, советувалиште за брачни парови?

– Да, повелете.

– Како да го обележам најевтино роденденот на сопругата?

– Во календар со сино пенкало!

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како би изгледала GTA во реалниот живот

Сабајлево си купив стик Нивеа!