во ,

Во вистинско време, на вистинско место

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Барди, на плејстејшн

Најголем апел до сите…