во

Времево во една слика

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Некој човек имал голем проблем. Бил многу „надарен“…

На секој хороскопски знак одговара по еден Дизни негативец. Кој е твојот?