во

За сите што мислат дека се риби

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мајсторе задна, ќе не убие промаја!

Го немав видено овој дел од приказната