во ,

Зарем треба свирачите да одат по тебе?

pope

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Моментот кога ќе дипломираш…

Утрото не почнува секогаш со кафе