во

Моментот кога ќе дипломираш…

diploma

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Пред избори VS. После избори

Зарем треба свирачите да одат по тебе?