во ,

Здравиот разум е колекција на предрасуди стекнати…

A22


Кул Маици: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Највеќе родендени има…

Јас не сум таа девојка за која мајка ти те предупредуваше…