во

Жена ми ме праша кој повеќе го сакам…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што дефект покажува сијаличкава да не знае некој?

Го има насекаде!