во ,

Кога знаењето од факултет ќе го примениш во пракса

znaenje

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Непосредно после тргнувањето на екскурзија

Кога на бубалицата на испит ќе му го подадеш листот за препишување