во ,

Зошто не сум се родил во Дубаи да живеам како шеик?

sheik

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе слушнеш некој со иритирачки глас

Училиште Vs. Викенд