во ,

Зошто спиеш на час?

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мажу, ќе ми ја дадеш картичката…

Брзи и бесни 9!