во ,

Дали би некогаш скокналe од таму?

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Џобс на глобално ниво

Е ова ти е веќе “мајсторија”