во ,

Испиле некоја чашка повеќе, а потоа настанале овие урнебесни фотографии

Дека и познатите личности сакаат да испијат некоја чашка повеќе, доказ се и овие фотографии од нив на кои безуспешно се обидуваат да побегнат од објективите на папараците – погледнете.

Што мислиш?

27 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мачор постојано ја буткал новогодишната елка, а нејзината сопственичка пронашла урнебесен начин како да го спречи во тоа

Поради една грешка во пишувањето, ова известување од еден маркет го насмеа Балканот