во ,

Кога баба ти ќе види дека малку си ослабел

slab

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе те прашаат зошто те оставила девојката

На сум сигурен дали сум лошо разположен