во ,

Кога сум сам дома и ќе чујам некој звук

sam-doma

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога те мрзи да станеш да го земеш даљинското

Кога си на диета