во ,

Кога те караат твоите за оценките…

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мислам дека го видов мацолот

Кога ќе го видиш другарот како учи…