во ,

Најомразената актерка ја покажа трансформацијата за филмот, ја препознавате ли?

Ен Хетавеј ја покажала својата морничава трансформација која што ја направила за филмот „The Witches“.

Во кратко видео таа покажала како ќе изгледа, а два кадри ги избезумиле нејзините фанови.

Инаку, елегантната Хетавеј, каква што ја знаеме од останатите филмови, во овој филм не личи на себе.

Филмот се темели на истоимената книга на Роалд Дахла, а зборува за момчето и неговата баба кои што се борат со вештерки кои што сите деца во хотелот сакаат да ги претворат во глувци.

Во филмот се појавуваат и Октавиа Спенсер и Крис Рок.

Инаку, Ен пред неколку години беше прогласена за најомразена актерка во Холивуд, а една од причините беше говорот кој го одржа откако освои Оскар за најдобра споредна улога.

Нејзиниот говор беше оценет за лажно скромен, а за тоа придонесе и приказната што одбила да носи фустан од „Валентино“ кога слушнала дека нејзината колешка Аманда ќе носи сличен.

Што мислиш?

19 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

20 Илустрации покажуваат како ни изгледа секојдневието сами и во пар, кога никој не гледа?

Каква генијалност! „Pizza Hut“ доставува пица во кутија која се претвора во столен фудбал