во ,

Паре нису проблем…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најдобрите голови на ЕП 2012

Што ме мене демотивира!